Почаїв і джерело Святої Анни

Програма туру.

1 день

Почаїв, Почаївська Лавра, джер.Св. Анни, Кременець, г.Бона

щонеділі, а також під замовлення

від400 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

Об’єкти: комплекс Почаївської лаври, джерело Святої Анни в Онишківцях, Кременецький замок.

Виїзд з центру Львова о 9:00 год., повернення о 19:00 год.

Вартість вхідних квитків: Кременецький замок – 5 грн; Почаївська Лавра – 15 грн/ос.

Фотографування: винятково на вулиці, на території храму; у церквах – заборонено.

Взяти зі собою: хустинку та спідницю для жінок, рушник та шльопанці для тих, хто хоче зануритись в джерелі, пляшку для свяченої води.

Свято-Успенська Почаївська лавра — одна з найбільших православних святинь в Україні. Крім екскурсії територією монастиря, туристи зможуть помолитися до чудотворної Почаївської ікони Богородиці, приклонитися до Стопи Матері Божої, спуститися у крипти Святого Іова та відвідати Успенську та Троїцьку церкви. Після цього сміливці зможуть зануритися у святе джерело та побачити мальовничі пейзажі Кременця з гори Бона.

Почаївська Лавра, як монастир, заснована ще у ХІІІ столітті. Щодня лавру відвідують сотні туристів з України, Росії, Білорусі, а одним з найбільших місць прощі Почаївська лавра стає 5 серпня — на свято Почаївської Божої матері та 28 серпня – у день Успіння Пресвятої Богородиці та день знайдення мощей преподобного Іова.

Головними святинями Почаївської лаври є слід стопи Матері Божої з цілющою водою, яка сочиться з неї, чудотворна ікона Матері Божої та мощі преподобних Іова та Амфілохія. До комплексу лаври входять також Свято-Успенський собор (зведений за керівництва Я. Г. Гофмана у кінці XVIII ст.), Троїцький собор (архітектор Алєксєй Щусєв, автор Мавзолея Леніна та Казанського вокзалу у Москві), монаші келії, Архієрейський дім та 65-метрова дзвіниця. Крім екскурсії комплексом Свято-Успенської Почаївської лаври Ви побуваєте біля цілющого джерела і скиту Святої Анни. Там за бажанням зможете зануритися у воду, яка є лікувальною, цілющою, придбати кремінь, який очищує воду, а також трави, мед, які продають черниці місцевого монастиря зі своєї пасіки.Після цього група вирушає до гори Бона, що у місті Кременець, та до руїн чи не найгарнішого та найбільш мальовничого за своїм розташуванням замку в Україні, закладеного ще у ІІ пол. XVI ст. – Кременецького замку.

До вартості не входить:

Вартість вхідних квитків: Кременецький замок – 5 грн; Почаївська Лавра – 15 грн/ос.

Харчування: пісна їжа у трапезні на території лаври — від 40 грн; кав’ярня одразу при виході із лаври — від 40 грн.

Відгуки по даному туру відсутні.

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити