Кам’янець-Подільський, Чернівці + Бакота

Програма туру.

3 дні

Заліщики, Чернівці, Кам’янець-Подільський, Хотинська фортеця, Бакота

згідно з графіком

від1085 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

Дати виїздів:

07.0721.0704.0818.0808.09

 

Програма туру

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Чернівці (обід, екскурсія університетом, містом, вечеря) – Кам’янець-Подільський (поселення в готель).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Кам’янець-Подільський (екскурсія по старому місту та фортеці, обід) – Бакота (огляд скельного монастиря) – Кам’янець-Подільський (поселення в готель).

3 день: виїзд (08:00) – сніданок, круїз по каньйону Дністра – Хотин (екскурсія по фортеці) – Кривче (обід) – Більче-Золоте (огляд печери Вертеба) – Львів (повернення о 23:00).

 

Чернівці

По праву є одним із найкрасивіших міст України і Східної Європи, це так званий “український Париж”, в якому переплелося багато народів і культур.

Перлиною світового рівня і гордістю міста є архітектурний ансамбль Чернівецького університету, колишній комплекс будівель резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації (1864-1882рр.), який занесений в світову спадщину Юнеско. Комплекс будівель є унікальним поєднанням мавританського, візантійського, романського, гуцульського стилів, які зумів гармонійно поєднати разом геніальний архітектор Й.Главка.

Викликають захоплення міська ратуша (1848р.), театр (1905р.), до якого веде “Алея зірок” – майстрів мистецтв Буковини. Перехоплює подих т.з. “п'яна” церква (1939р.), яка не має аналогів на території України. Хто любить море, то його на мандри надихне будинок-корабель (ХІХ ст.).

Хотин. Улюблена туристами і кінематографістами неприступна Хотинська фортеця (ХІІІ-ХХ ст.), досі вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра. Фортеця відігравала важливу роль в житті багатьох творців історії, вона запам’ятається й Вам, якщо хоча б раз побуваєте тут.

Бакота. Надзвичайно гарне місце на березі річки Дністер, що знаходиться на місці села Бакота, колишньої столиці Пониззя, котре затопили в 1981р. під час побудови Новодністровської ГЕС. Зараз тут знаходиться Михайлівський монастир та можна оглянути чудову панораму Подільських товтр. Тутешній клімат, за свідченнями науковців, аналогічний ялтинському.

Круїз по Дністру. Пропонуємо Вам унікальну можливість здійснити круїз на теплоході по наймальовничіших куточках річки Дністер. Шлях пролягатиме по Національному заповіднику “Подільські Товтри”, і Вас чекатимуть казкові скелі, незвичайна природа, синя гладінь дністровської води. Ця подорож запам’ятається назавжди і Ви знову і знову захочете сюди повернутися.

 

Кам’янець-Подільський

Фантастичне місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні.

На Вас чекають: стара фортеця (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.) поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого міста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною.

Більче-Золоте. “Наддністрянська Помпея”, саме так називають печеру Вертебу, тому що за кількістю і багатством знайдених предметів матеріальної культури різних епох вона не має рівних серед інших печер світу. Довжина ходів печери 8 кілометрів, в ній зажди однакова температура +11 градусів. Дуже цікавим є лабіринт “Кам’яна Соломка”, поверхня його стелі вкрита густими заростями сталактитів довжиною 10–12 см.

Вертеба гостинно запрошує Вас до першого в Україні та світі підземного музею археології, трипільської культури та епохи неоліту, в ньому можна оглянути діораму з трипільським посудом, скульптурами та матеріалами археологічних розкопок.

Проживання: готель “7 днів” у місті Кам’янець-Подільський (комфортні 2-х місні номери).

Що включено:

- проїзд комфортабельним автобусом єврокласу;

- супровід гіда-екскурсовода;

- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;

- страхування на час подорожі.

До вартості не входить:

- вхідні квитки в музеях;

- харчування.

 

Вартість вхідних квитків:

- Чернівецький університет: загальний, студентський - 25 грн./особа, учнівський – 5 грн./особа;

- Хотинська фортеця: загальний, пенсійний – 25 грн., студенти і школярі – 15 грн.;

- Бакота (Національний парк “Подільські Товтри”): загальний – 7 грн./особа, студенти та діти до 14 років – б/к;

- круїз на кораблі по каньйону Дністра: загальний – 75 грн., дорослі, діти до 6 років – 50 грн.;

- Кам.-Подільська фортеця: загальний, пенсійний – 25 грн., студенти і учні – 15 грн.;

- печера Вертеба: загальний, пенсійний, студентський – 15 грн., учні – 10 грн.

 

Харчування:

- Сніданок у 1-й день – можна поснідати під час стоянки автобуса в кафе “Зупинка” в с. Озерна біля м. Тернопіль (кожен замовляє приватно, дешево і смачно) або взяти з собою їжу здому.

- Обід у 1-й день – відбувається в ресторані “Київ” міста Чернівці. Пропоноване меню: салат зі свіжих овочів з олією, зупа з фрикадельками, ескалоп в сметанному соусі з рисом, хліб, чай. Вартість 55 грн.

- Вечеря у 1-й день – відбувається в ресторані “Ватра” міста Чернівці. Вартість 45 грн.

- Сніданок в 2 день – відбувається в кафе “Наша піца”, пропоноване меню: омлет, два млинці з сиром, масло, хліб, чай. Вартість сніданку 35 грн.

- Обід у 2 день – відбувається в ресторані “Гостинний двір” м. К.-Подільського. Меню: салат з овочевий (огірок, помідор, капуста), зупа з фрикадельками, рис, м’ясо по-французьки, хліб, узвар. Вартість: 55 грн.

- Вечеря у 2-й день – відбувається на Ваш смак і вибір в ресторанах, кафе, піцеріях міста Кам'янець-Подільський.

- Сніданок в 3 день – відбувається в кафе “Наша піца”, пропоноване меню: омлет, два млинці з сиром, масло, хліб, чай. Вартість сніданку 35 грн.

- Обід в 3 день – відбувається в кафе с. Кривче, пропоноване меню: салат з капусти, борщ з пампушками, картопляне пюре з курячою відбивною, узвар, налисник з сиром та бананом. Вартість 45 грн.

- Вечеря 3-й день – під час стоянки автобуса в кафе “Зупинка” в с. Озерна біля м. Тернопіль (кожен замовляє приватно, дешево і смачно).

Василь Львів
В період з 06.05.17 по 08.05.17 відпочивали разом з Тур де Львів в екскурсійному турі Кам'янець-Подільський, Чернівці, Бакота. Спочатку переживав як буде проходити тур, харчування, проживання і т.д. Однак, був надзвичайно радий, що мої переживання були марними. Все було супер! Всю поїздку керівник групи Петро розказував про кожне село, річку, відому будівлю, місцину попри яку проїжджали, дуже пізнавально та цікаво. В автобусі лунала хороша музика, яка була доречною та підібрана зі смаком (хороший укр. репертуар). Щодо екскурсій: Чернівці – завжди мріяв там побувати) Дуже гарне місто + хороший екскурсовод, яка вміє розказати та показати)!!! Кам.-Подільський – місто надзвичайне, а екскурсовод Арсеній просто ходяча енциклопедія, розказав нам про все і всіх. Екскурсії по замках, в Бакоті також були дуже інформативними. Хоча в Бакоті вже трохи були фізично втомлені…) А на третій день, незважаючи на те, що був дощ, прекрасно поплавали на кораблі вздовж каньйону Дністра) Проживання в готелі було комфортним, хороші сніданки. Однак, хто буде їхати в тур – прихопіть з собою плавки, бо в готелі є басейн, римська та фінська сауни, які працюють до 22 год. Також є тренажерний зал (сучасний, тренажери нові), однак не займався, бо за цілий день екскурсій був фізично втомлений)). За сауну, басейн (+ ще можна було йти в тренажерку) заплатили 40 грн(!!!) з людини))) Єдиний мінус – тривалість перебування в Кам.-Подільському, залишився ще б на 1 день)). Дякую Тур де Львів за хорошу поїздку, залишилось повно вражень і саме головне - бажання ще повернутися в ці красиві місця)

12/05/2017

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити