Королівськими стежками (Крехів - Жовква)

Програма туру.

1 день

Жовква, Крехів

щосуботи, щонеділі, під замовлення (для груп)

від250 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

Під час екскурсії ви відвідаєте такі об’єкти: деревяна церква Святої Трійці, площа Вічева, Жовківський замок, костел Святого Лаврентія, Василіанський і Домініканський монастирі, синагога, Крехівський монастир Святого Миколая, джерело.

Жовкву називають містом-музеєм або королівським містом. А колись — містом ремісників та ідеальним містом. Сьогодні Жовква має статус державного історико-архітектурного заповідника, на території якого розміщено близько 55 пам’яток архітектури, зокрема світового рівня.

 

Куликів

Виїжджаємо ми зі Львова о 10:00 і прямуємо на північ, понад руслом підземної Полтви. Невелике селище Куликів, яке ми проїжджаємо, з’явилося на місці величезного озера, і тодішніми мешканцями його були птахи – кулики, звідси й така дивна назва. Цей птах зображений на гербі міста. У той час, коли Жовкву вважали містом ремісників, у Куликові за часів Яна ІІІ Собеського виготовляли килими та бурки. В XVII – XVIII століттях тут існувала фабрика, на якій працювали турецькі і татарські полонені.

Селище у 1940-1941 рр. та у 1944-1959 рр. було центром Куликівського району. Цікаві факти про життя міщан описані у “Лавничих актах з 1694 по 1717 рр.” (тобто в урядових актах), їх Ви почуєте в ході екскурсії.

 

Жовква

При в’їзді у Жовкву ми відвідуємо дерев’яну церкву Пресвятої Трійці, яка з 2013 року входить у Списки світової спадщини ЮНЕСКО. Величезну цінність має п’ятиярусний іконостас, до якого входять 50 ікон. Серед них роботи відомого іконописця Івана Рутковича.

Далі – вмикаємо уяву і подорожуємо в часі. В той період, коли Жовква була перлиною європейського ренесансу, укріпленим містом-резиденцією гетьмана військ коронних Станіслава Жолкевського.

Жовкву називають ще містом храмів. Ми відвідаємо найцікавіші з них – костел Святого Лаврентія, Василіанський і Домініканський монастирі, синагогу. Тут, на колишній площі Ринковій, можна почастуватися смачною кавою з коштовними тістечками у місцевій цукерні.

Крехів

Далі ми прямуємо до Крехівського монастиря Святого Миколая отців Василіан. Напрочуд мальовниче місце, через парк ми піднімемось до священного джерела. В монастирі також варто приклонитися до чудотворної ікони Пресвятої Богородиці.

Орієнтовно о 16:00 – 17:00 ми повертаємось до Львова.

Вартість вхідних квитків: Жовківський замок: 10 грн для дорослих, 5 грн для студентів та дітей; добровільні пожертви у храмах.

Харчування: зупинка на обід не передбачена, тому їжу слід брати зі собою або можна почастуватися у цукерні в Жовкві.

Взяти з собою: їжу, пляшку для джерельної води.

До вартості не входить:

Вартість вхідних квитків: Жовківський замок: 10 грн для дорослих, 5 грн для студентів та дітей; добровільні пожертви у храмах.

Микола Бердянск
16 июня с женой посетили экскурсию. Не хотели далеко ехать, потому выбрали эту экскурсию. Очень понравилась королевская Жовква. Также ездили в Креховский монастырь. Удачная экскурсия. Спасибо Вам.

18/06/2017

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити