До Львова з аквапарком

Програма туру.

10 годин

Львів

під замовлення

від285 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

Програма туру:

Прибуття у м.Львів. Зустріч туристів представником від туристичної фірми «Тур де Львів». За потреби час на сніданок.

Екскурсійна програма складатиметься з двох частин:

 

І. Запрошуємо відвідати пішохідну екскурсію «Вуличками Середньовічного міста»

У супроводі майстра екскурсійної справи Ви поринете у світ Середньовічного Львова (пішохідна частина екскурсії). В ході екскурсії матимете змогу познайомитись з Перлиною Європи Львівським Оперним театром, ансамблем Вірменського Кварталу з Вірменською катедрою та Будинком Пір року, Площею Ринок з міською Ратушею (за бажанням, можна буде піднятись на Вежу Ратуші), Чорною кам’яницею, Аптекою-Музеєм, колишнім Домініканським костелом, ансамблем Успенської церкви з вежею Корнякта. Побачите Королівський та міський Арсенали, наслухаєтесь цікавих бувальщин про львівських євреїв у єврейському кварталі, сфотографуєтесь поруч із засновником нашого міста Королем Данилом, побачите вагончик перших львівських електричних трамваїв, побуваєте в головній римо-католицькій святині Латинській катедрі та колишніх усипальницях родів Боїмів та Кампіанів.

Обід в кафе у центрі Львова.

Після невеликої перерви на Вас чекає автобусна екскурсія визначними пам’ятками міста. Насамперед оглянемо основну греко-католицьку святиню Собор св.Юра, Університет - будинок Галицького сейму, будівлю колишнього Шляхетського казино, оглянемо панораму міста з Висоти Високого замку та Личаківське кладовище.

 

ІІ. Переїзд до аквапарку «Пляж»

Аквапарк «Пляж» - це перший у Львові комплекс, який поєднує в собі розважальний, спортивний та оздоровчий відпочинок. Цей комплекс дивує не тільки своїми розмірами, а ще й кількістю різноманітних водних атракціонів, адже у розважальній зоні аквапарку «Пляж» 9 екстремальних гірок різної довжини та рівня складності, дитячий басейн, де для наймолодших відвідувачів аквапарку функціонує спеціальна дитяча зона з гіркою, розважальні басейни, басейн з протитечією та найбільший у Західному регіоні 50-ти метровий басейн.

Що включено:

- Послуги екскурсовода;

- Транспортні послуги;

- Оглядова екскурсія;

- Автобусна екскурсія;

- Екскурсія Личаківський некрополь;

- Трансфер до аквапарку;

- Обід;

- Медична страховка;

- Супровід представником фірми.

До вартості не входить:

- Відпочинок у «Аквапарку» - (2 год) – 180 грн;

- Вхідні квитки – 45 грн/ос;

- Додаткові години у аквапарку;

- Послуги непередбачені програмою.

 

Додатково можна замовити:

- організований сніданок;

- трансфери.

Неля Винница
О, у вас новый сайт, надо написать! Отдыхали в 2015 году небольшой группой, поражены всем. Были впервые во Львове. С погодой немного не повезло, но экскурсоводы и аква парк спас ситуацию. Спасибо, приедем еще !!!!

26/01/2017

Орися Луцьк
Чудово провели час у Львові. Все було на відповідному рівні. Аквапарк просто супер. Тільки кафе трошки підкачало... але то нюанси, все одно дякую за все.

20/01/2017

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити