Рафтинг по Черемошу (середній маршрут)

Програма туру.

1 день

с. Красник - с. Криворівня - с. Ясина

під замовлення

від400 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

Рафтинг середньої важкості по ріці Чорний Черемош ідеально підходить для груп без досвіду. Сплав спеціально розроблений, щоб підготувати новачків до важкого рафтингу у верхів'ях річки. Стартує група в селі Красник, фінішує в Криворівні чи Ясинові.

Наявність чисельних, але нескладних порогів дозволяє отримати масу позитиву та адреналіну. В цей же час, існує незначна загроза вилетіти з судна у воду. За час сплаву команда відточить майстерність у синхронній греблі, вивчить усі команди та навчиться керувати катамараном. Саме ці навички є запорукою безпечного рафтингу на важкому маршруті у верхів'ях Чорного Черемошу.

Якщо ж група неадекватно та невміло виконує команди, інструктор чалить судно та заново читає інструктаж. Такі заходи вживають виключно з міркувань безпеки екіпажу та цілісності спорядження.

Після проходження порогів, у Верховині ми робимо зупинку на обід, де розводимо багаття, гріємося чаєм та їмо гарячі походні страви.

Весь час на протягом рафтинг-туру Вас супроводжує бус, в якому можна перевдягнутися в сухе, випити гарячого чаю з термоса чи чайника.

Також з водієм можна домовитися про фотосесію сплаву.

Відгуки по даному туру відсутні.

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити