Золота підкова Львівщини

Програма туру.

1 день

Олесько, Підгірці, Золочів, Львів

щодня, крім понеділка та вівторка

від250 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

Програма туру

виїзд зі Львова (09:30) - Олесько - Підгірці - Золочів - Львів (повернення о 19:00)

Запрошуємо оглянути три найцікавіші та найкраще збережені замки Львівської області: Олеський, Підгорецький та Золочівський

 

Олеський замок - однин з найстаріших на українських землях (1390р.), його експозиція відтворює атмосферу культурно-мистецького життя минулих століть, замок славиться однією з найбільших в Європі колекцією дерев’яної скульптури, в т.ч. Іоанна Георгія Пінзеля. Вночі замком гуляють душі закоханих Адама Жолкевського та дочки власника замку Марціани. Окрасою Олеська є також монастир капуцинів з костелом святого Антонія (1739р.) та готичний костел святої Трійці (1545р.).

Підгорецький замок Конєцпольських з парком (1635р.) колись вважався одним із найгарніших в Європі і є одним із найкращих зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Окрасою Підгірців є також багато декорований костел святого Йосипа (1763р.) та Монастир Чину Василія Великого (1706р.).

Вражає своїми розмірами давньоруське городище Пліснецьк (1188р.), що було одним із найбільших міст тогочасної Європи і займало понад 160 гектарів. Комплекс, до якого входять давньоруське городище Пліснецьк разом з монастирськими будівлями, замок у Підгірцях з костелом, корчмою-заїздом, парком і пивзаводом XVIII ст. не мають аналогів в Україні.

Золочів - надзвичайно багате на пам’ятки місто Західної України, окрасою якого є Золочівський замок (1634р.) з китайським палацом (одним з трьох в Європі). Велику цікавість викликають таємничі камені тамплієрів з двома вінками, які здійснюють таємничі бажання. Також в Золочеві можна оглянути оборонний двір-арсенал (XIV ст.), церкви Святого Миколи (XVI ст.) та Воскресіння Господнього (1624р.), а також костел Вознесіння Господнього (1731р.).

 

Вартість: дорослі - 250 грн/ос, діти - 220 грн/ос.

Що включено:

- проїзд комфортабельним автобусом євро класу;

- супровід гіда-екскурсовода;

- екскурсійне обслуговування в музеях.

До вартості не входить:

- вхідні квитки в музеї;

- харчування:

комплексний обід в ресторані “Равелін” на території Золочівського замку — від 50 грн.

комплексний обід в ресторані “Гридниця” на території Олеського замку — від 70 грн.

Александра Днепр
Привет всем! Хочу поделиться впечатлением от поездки. Во Львове были проездом на два дня, но в последнюю минуту поменяли планы. Решили поехать и посмотреть замки Львовщины. Очень понравились и замки и обед в замке. Отдохнули просто класс. Спасибо за прекрасно проведенное время. Пока - пока =))))

20/06/2017

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити